Jakie są najmodniejsze fryzury z grzywką na boki?

Fryzury z grzywką na boki wyglądają bardzo efektownie i umożliwiają uzyskanie nieskończenie wielu stylizacji. Jest to jeden z najczęstszych, a przy tym najmodniejszych wyborów, który niezależnie od długości włosów można dopasować do praktycznie każdego typu urody. Wobec tego, propozycja ta będzie idealna dla osób, które szukają rozwiązań uniwersalnych, prostych i nowoczesnych jednocześnie, wszak zaczesując grzywkę na bok możemy uzyskać zarówno luźne upięcia w sam raz na co dzień, jak i wyszukane stylizacje na wymagające galowego stroju okazje! Komu więc pasuje taka fryzura i w jaki sposób ją uzyskać? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury oraz zapoznania się z przygotowanymi przez nas inspiracjami na włosy z grzywką na boki!


W tym artykule znajdziesz:
1. Komu pasuje grzywka na boki?
2. Jakie są zalety fryzury z grzywką na boki?
3. Modne fryzury z grzywką na boki
4. Inspiracje na fryzury z grzywką na boki – galeria zdjęć z 14 pomysłami


Komu pasuje grzywka na boki?

Fryzury z grzywką na boki pasują do każdego typu urody, dzięki czemu wyróżniają się sporą uniwersalnością. Można więc wykorzystać je zarówno w przypadku twarzy kwadratowej, okrągłej, jak i trójkątnej. Dotyczy to również również długości kosmyków, bowiem z takich stylizacji mogą z powodzeniem korzystać osoby z włosami długimi, półdługimi i krótkimi. W każdym z tych przypadków grzywka zaczesana na bok skutecznie podkreśli i wymodeluje rysy twarzy. Tutaj warto jednak zaznaczyć, że bardzo ważna będzie jej długość oraz ułożenie reszty włosów. Przykładowo, fryzurka bombka będzie lepszym wyborem dla posiadaczek smuklejszych twarzy, natomiast osoby z bardziej okrągłymi mogą postawić na fryzury z włosów do ramion, gdzie grzywka sięgająca za kości policzkowe lub brwi wysmukli i wydłuży rysy twarzy. Oczywiście takie rozwiązanie nie będzie pasowało kobietom, które mają włosy cienkie i osłabione, ponieważ grzywka zaczesana na boki będzie odbierała im gęstości, w wyniku czego kosmyki będą wyglądały na słabsze.

Jakie są zalety fryzury z grzywką na boki?

Ułożenie włosów z grzywką na boki niesie ze sobą wiele zalet! Jest to rozwiązanie, które przy odpowiednim uczesaniu pozwala skutecznie wymodelować rysy twarzy oraz umożliwia uzyskanie skrajnie różnych stylizacji – poczynając od kosmyków prostych, przez fryzury z kręconymi włosami, aż na artystycznym nieładzie na głowie kończąc. Dodatkowo, każda z tych propozycji pasuje do każdego rodzaju, typu i długości włosów oraz wszystkich kształtów twarzy, dzięki czemu mogą z nich korzystać osoby bez względu na wiek. Kolejnym ich atutem jest możliwość wyeksponowania twarzy, co dotyczy przede wszystkim fryzur z rozpuszczonymi włosami, dzięki którym końcówki można dowolnie ułożyć, przykładowo związując je, spinając lub robiąc z nich warkoczyki. W ten sposób kobiety noszące takie stylizacje mogą z powodzeniem zapanować nad niesfornymi kosmykami, które trudno się układa.

Modne fryzury z grzywką na boki

Fryzury z grzywką na boki to bardzo modne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają światowe gwiazdy! Na takie uczesania zdecydowała się między innymi Jennifer Lopez, Selena Gomez, Anne Hathaway, Rihanna, Kristen Dunst, Dakota Johnson oraz Rita Ora. W ślad za tym trendem podąża wiele kobiet, które coraz chętniej stawiają na tę właśnie fryzurę! I nic w tym dziwnego, wszak pasuje ona do każdego rodzaju urody, kształtu twarzy oraz rodzaju i koloru włosów, a dodatkowo jest bardzo wygodna i łatwo nad nią zapanować! I to jeszcze nie wszystko! Jej największym atutem jest bowiem uniwersalność, dzięki której takie upięcia świetnie wyglądają w formie fryzur na grzybka, fryzur bob z grzywką oraz fryzur z opaską! W każdej z tych propozycji grzywka uczesana na boki będzie eleganckim, a przy tym modnym dopełnieniem całego looku! A jak to wygląda na zdjęciach? W naszej galerii znajdziecie aż 14 inspiracji na fryzury z grzywką na boki, dlatego jeżeli widzieliście już nasz wpis, w którym przedstawiamy sposoby na zagęszczenie włosów, czas najwyższy przejść do oglądania!

Inspiracje na fryzury z grzywką na boki – galeria zdjęć z 14 pomysłami

Czarne włosy z grzywką na boki

Źródło

Fryzura bob z grzywką

Źródło

Cieniowane włosy z grzywką na boki

Źródło

Jasne włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych włosów do ramion

Źródło

Ciemne włosy z grzywką na boki

Źródło

Ciemne włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Włosy z grzywką do ramion

Źródło

Ciemne włosy z grzywką do ramion

Źródło

Jasne włosy do ramion z grzywką

Źródło

Fryzura z grzywką na boki

Źródło

Fryzura z grzywką na boki z blond włosów

Źródło

Modna fryzura na grzybka

Źródło

Fryzura bombka krótkie włosy

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi wyjaśniamy na czym polega plopping włosów oraz podpowiadamy jak stosować olej rzepakowy na włosy.