Modne fryzury z kręconymi włosami – 13 propozycji

Kręcone włosy w ostatnich latach wracają do łask! Bujne fale, jak u Shakiry lub sprężynki, jak u Sarah Jessici Parker to fryzury, które są coraz częstszym wyborem wśród kobiet na całym świecie! Takie stylizacje przyciągają uwagę, dodają uroku, podkreślają kobiecość, a odpowiednio ułożone potrafią nawet odmłodzić! I choć wydaje się, że są trudne w uzyskaniu, to tak naprawdę jest wiele sposobów na ich ułożenie. Jakich konkretniej? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu!


W tym artykule znajdziesz:
1. Kręcone włosy – 13 modnych fryzur
2. Fryzury z kręconymi włosami – TOP 13 pomysłów
3. Kręcone włosy – galeria zdjęć fryzur


Kręcone włosy – 13 modnych fryzur

Kręcone włosy to hit ostatnich lat! O bujnych lokach marzy niejedna posiadaczka prostych pasm, a dodatkowo są to fryzury, które pasują praktycznie do każdego typu urody, zarówno do kwadratowych, okrągłych, jak i trójkątnych twarzy, niezależnie od wieku. Jak zatem upiąć je, aby uzyskać modną stylizację? Wystarczy związać je na czubku głowy, zrobić dwa koczki, albo po prostu złapać kilka pasm u nasady i związać w cienką kitkę. W ten sposób odsłonimy twarz i oczy, uzyskując nie tylko modną, ale i bardzo wygodną stylizację. Świetnym rozwiązaniem są również cieniutkie warkoczyki zamiast grzywki, dzięki którym odsłonimy rysy twarzy. Tutaj tak samo, jak w przypadku fryzury bombki mamy do czynienia z propozycją, która będzie zawsze na czasie, przez co można ją wykorzystać praktycznie przy każdej sytuacji. Musimy jednak pamiętać, że w przypadku układania kręconych kosmyków niezwykle istotna jest pielęgnacja, tak więc dobrym pomysłem jest stosowanie domowych maseczek na włosy, dzięki którym zadbamy o ich nawilżenie i odżywienie. To pozwoli nam na uzyskanie świetnej bazy wyjściowej do utworzenia wymarzonego upięcia! A jak takie fryzury wyglądają na zdjęciach? Mamy dla Was galerię pełną pomysłów! Sprawdźcie nasze inspiracje na fryzury z kręconych włosów!

Fryzury z kręconymi włosami – TOP 13 pomysłów

Kręcone włosy, podobnie do fryzur z rozpuszczonych włosów, są bardzo częstym wyborem wśród hollywoodzkich gwiazd. Korzystają z nich między innymi takie osobistości, jak wspomniana wcześniej Shakira, Sarah Jessica Parker, czy Naomi Campbell. To powoduje, że są to fryzury chętnie wybierane przez kobiety, bez względu na zbliżającą się okazję. I nic w tym dziwnego! Odpowiednio upięte kręcone włosy za sprawą swojej uniwersalności będą doskonałym wyborem zarówno na co dzień do pracy, jak i na uroczystą okazję. Jak więc je okiełznać? Jest to świetna baza do klasycznych upięć, a ponieważ włosów kręconych jest optycznie sporo, to takie upięcia wychodzą wręcz fenomenalnie! Kolejną propozycją są spinki, zwłaszcza po jednej stronie głowy. W tym wypadku lekko ulizany bok z dodatkiem modnych spinek sprawią, że uzyskamy fryzurę w iście rockowym stylu. Doskonałym rozwiązaniem jest także top knot w zakręconej i pełnej objętości wersji. Taki kok, na samym środku głowy wygląda nieziemsko, a do tego jest bardzo efektowny! To jednak nie wszystko! W dzisiejszym wpisie mamy dla Was znacznie więcej! Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii zdjęć, w której przygotowaliśmy dla Was aż 13 inspiracji na modne fryzury z kręconych włosów!


Kręcone włosy – galeria zdjęć fryzur

Fryzury z kręconych włosów

Źródło

Fryzura z kręconych blond włosów

Źródło

Związane kręcone włosy

Źródło

Fryzura z kręconych włosów z kokiem

Źródło

Fryzura z krótkich kręconych włosów

Źródło

Fryzura z blond kręconych włosów

Źródło

Upięcie z kręconych włosów

Źródło

Spięte kręcone włosy

Źródło

Fryzura z rudych kręconych włosów

Źródło

Krótkie kręcone włosy fryzura

Źródło

Zaczesane kręcone włosy

Źródło

Upięte kręcone włosy

Źródło

Fryzura z kręconych włosów

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi przedstawiamy pomysły na fryzurę bob z grzywką oraz inspiracje na włosy w odcieniach szarości.