Współpraca

Jeżeli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do kobiet w całym kraju, lub szukasz możliwości współpracy, skontaktuj się z nami. Reklama w portalu dla kobiet to doskonała wizytówka Twojej firmy, bez względu na to czy prowadzisz sklep internetowy, czy jesteś właścicielem ekskluzywnej marki! Naszymi czytelniczkami są głównie kobiety w młodym i średnim wieku, które aktywnie angażują się w życie portalu. Robimy co w naszej mocy, aby spełniać wszystkie oczekiwania naszych czytelniczek, aktywnie prowadząc media społecznościowe oraz regularnie publikując nowe artykuły. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju kooperacje, poczynając od artykułów sponsorowanych, przez bannery reklamowe, aż do organizacji profesjonalnych konkursów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Artykuły sponsorowane
  • Prezentację produktów
  • Bannery reklamowe
  • Organizację konkursów

Oferujemy również kompleksowy copywriting, dzięki czemu Twój artykuł zostanie idealnie dopasowany do tematów wyszukiwanych przez użytkowniczki. Poza umieszczaniem w naszym portalu tradycyjnej reklamy, dokładamy wszelkich starań aby obecność marek i promowanych produktów miała postać unikalną i intrygującą, oraz aby zachęcała nasze czytelniczki do aktywnej interakcji. To właśnie zaangażowanie w opublikowany artykuł jest najważniejsze!

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz! Udzielimy Ci wszelkich wymaganych informacji na temat reklamy w portalu WYSZUKANA i przygotujemy ofertę optymalnie dopasowaną do Twoich możliwości finansowych. Rozpocznij promocję swojej marki, lub firmy już teraz!

Napisz na: kontakt@wyszukana.com.pl