Inspiracje na fryzury z włosów do ramion – 14 pomysłów

Włosy do ramion to jedna z najczęściej wybieranych długości w ostatnich latach. Fryzury z nich są lekkie, wygodne, podkreślają rysy twarzy i pasują praktycznie do każdego typu urody. Oprócz tego, są na tyle uniwersalne, że można z nich uzyskać zarówno luźne upięcie na co dzień, jak i elegancką stylizację na wystawną okazję. To właśnie dlatego ta niezwykle wielowymiarowa opcja jest na topie przez cały rok, stale zyskując nowe zwolenniczki. A jak konkretniej wygląda ona na zdjęciach? Mamy dla Was galerię pełną inspiracji na fryzury z włosów do ramion!


W tym artykule znajdziesz:
1. Włosy do ramion – 14 inspiracji na ciekawe fryzury
2. Pomysły na krótkie włosy do ramion – 14 inspiracji na modne upięcia
3. Fryzury z włosów do ramion – galeria zdjęć


Włosy do ramion – 14 inspiracji na ciekawe fryzury

Fryzury z włosów do ramion to hit ostatnich lat, który z roku na rok zyskuje na popularności. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prostotę i wygodę z nowoczesnym wyglądem. Taka długość końcówek pozwala na łatwe i szybkie uczesania, które za sprawą swojej wszechstronności sprawdzą się zarówno w formie prostego upięcia do pracy, jak i gustownej stylizacji na wszystkie ważne wyjścia. To jednak nie koniec jej zalet! Włosy do ramion pasują praktycznie do każdego kształtu twarzy oraz rodzaju i typu włosów. Jest to długość, która rekompensuje osobom z cienkimi końcówkami ich mniejszą objętość, a tym z grubszymi pozwala w szybki sposób zapanować nad kosmykami. Oprócz tego, fryzury z rozpuszczonymi włosami do ramion eksponują twarz, a luźno opadające końcówki nie są oklapnięte i zmęczone. Jest to więc doskonała propozycja dla osób, które nie mają dużo czasu na codzienne układanie i stylizowanie. Tutaj tak samo jak w przypadku fryzury bombki mamy do czynienia z propozycją bardzo modną i stylową, dzięki czemu można ją wykorzystać praktycznie w każdej sytuacji. Oczywiście w tym wypadku nie możemy zapomnieć o regularnej pielęgnacji, czyli jednego ze sposobów na zagęszczenie włosów, za sprawą którego końcówki będą nawilżone i odżywione, a tym samym będą wyglądały jeszcze efektowniej. A jak takie upięcia wyglądają na zdjęciach? Mamy dla Was galerię pełną pomysłów na fryzury z włosów do ramion!

Pomysły na krótkie włosy do ramion – 14 inspiracji na modne upięcia

Fryzury z włosów do ramion są bardzo częstym wyborem wśród hollywoodzkich gwiazd. Korzystają z nich między innymi takie osoby, jak Emma Stone, Rihanna, Lucy Hale czy Karlie Kloss. To powoduje, że są to upięcia coraz chętniej wybierane przez kobiety na całym świecie, bez względu na rodzaj włosów oraz typ twarzy. I nic w tym dziwnego! Włosy do ramion pasują praktycznie każdemu, są wygodne oraz łatwe i szybkie w układaniu. Nie musimy więc poświęcać długich godzin na ich stylizowanie i modelowanie – wystarczy jedynie proste zaczesanie lub upięcie, aby w kilka chwil uzyskać nie tylko modną, ale i bardzo stylową fryzurę, która będzie pasowała do większości kreacji. Tutaj w zależności od preferencji, możemy postawić na zaczesanie z przedziałkiem na środku, subtelną fryzurę z warkoczem, fryzurę bombkę, fryzurę z opaską lub fryzurę z kręconymi włosami. W każdej z tych propozycji włosy do ramion będą wyglądały bardzo efektownie, a oprócz tego sprawdzą się podczas wielu różnych okazji. I to jeszcze nie wszystko! W dzisiejszym wpisie mamy dla Was znacznie więcej! Sprawdźcie naszą galerię, w której specjalnie dla Was przygotowaliśmy 14 modnych inspiracji na upięcia z włosów do ramion!

Fryzury z włosów do ramion – galeria zdjęć

Fryzura bombka z dłuższych włosów

Źródło

Fryzura z włosów do ramion

Źródło

Fryzura z jasnych włosów do ramion

Źródło

Ciemne włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Fryzura z rozpuszczonymi włosami do ramion

Źródło

Fryzury z włosów do ramion

Źródło

Jasne włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Fryzura z pofalowanych włosów do ramion

Źródło

Fryzura z krótkich kręconych włosów

Źródło

Fryzura z rudych kręconych włosów

Źródło

Fryzura z blond włosów do ramion

Źródło

Fryzura z włosów do ramion z warkoczem

Źródło

Włosy z grzywką do ramion

Źródło

Ciemne włosy z grzywką do ramion

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi wyjaśniamy na czym polega styling włosów oraz przedstawiamy metody rozjaśniania włosów.