Rozpuszczone włosy – 14 pomysłów na modne fryzury

Rozpuszczone włosy to pomysł na fryzurę wygodną, modną i efektowną jednocześnie, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jest to doskonała propozycja dla kobiet, które cenią rozwiązania wyróżniające się prostotą i nowoczesnym wyglądem, a przy tym nie mają zbyt wiele czasu na czasochłonne zabiegi stylizacyjne. Luźno opadające kosmyki to bowiem idealna baza do zrobienia szybkiej fryzury w sam raz na co dzień, jak i eleganckiej kreacji na bardziej wymagającą okazję. Jak zatem dokładniej wyglądają i jakie fryzury z rozpuszczonych włosów są najmodniejsze? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury i oglądania naszych inspiracji!


W tym artykule znajdziesz:
1. Pomysły na proste fryzury z rozpuszczonymi włosami – 14 propozycji
2. Krótkie i długie włosy – 14 propozycji na fryzury z rozpuszczonymi włosami
3. Upięcia rozpuszczonych włosów – galeria zdjęć z 14 inspiracjami


Pomysły na proste fryzury z rozpuszczonymi włosami – 14 propozycji

Modne w ostatnich latach proste fryzury z rozpuszczonymi włosami wyglądają bardzo stylowo i odejmują lat osobie noszącej. Są to cięcia, które pasują praktycznie do każdego typu urody, zarówno do kwadratowych, okrągłych, jak i trójkątnych twarzy, niezależnie od wieku. Kluczem do sukcesu jest bowiem długość włosów oraz umiejscowienie przedziałka. To powoduje, że jest to fryzura nie tylko łatwa w uzyskaniu, ale i bardzo wygodna oraz uniwersalna. Można ją nosić na krótkich i długich włosach, a oprócz tego dowolnie manewrować jej finalnym charakterem. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają odpowiednio dużo czasu, aby pozwolić sobie na codzienne układanie i stylizowanie. Tutaj tak samo jak w przypadku fryzury bombki mamy do czynienia z propozycją bardzo modną i stylową, przez co można ją wykorzystać praktycznie w każdej sytuacji. Warto jednak wiedzieć, że najlepszy efekt uzyskamy tworząc przedziałek na środku oraz pozostawiając włosy rozpuszczone na ramiona i plecy. Nie możemy również zapominać o stosowaniu domowych maseczek na włosy, dzięki którym zadbamy o ich nawilżenie i odżywienie. W ten sposób uzyskamy świetną bazę wyjściową do utworzenia wymarzonego upięcia. A jak takie fryzury wyglądają na zdjęciach? Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie 14 modnych inspiracji na fryzury z rozpuszczonymi włosami!

Krótkie i długie włosy – 14 propozycji na fryzury z rozpuszczonymi włosami

Fryzury z rozpuszczonymi włosami są bardzo częstym wyborem wśród hollywoodzkich gwiazd. Korzystają z nich między innymi takie gwiazdy jak Rihanna, Katy Perry, Shakira, Beyonce, czy Miley Cyrus. To powoduje, że są to upięcia coraz chętniej wybierane przez kobiety na całym świecie, bez względu na zbliżającą się okazję. I nic w tym dziwnego! Fryzura z rozpuszczonymi włosami za sprawą swojej uniwersalności jest doskonałym wyborem zarówno na co dzień do pracy, jak i na uroczysty bal. Co więcej, jest to świetne rozwiązanie, gdy nie ma się czasu, aby poświęcić swoim włosom odpowiednio dużo uwagi. Wystarczy jedynie szybkie zaczesanie lub upięcie, aby w chwilę zyskać nie tylko stylową, ale i modną stylizację pasującą praktycznie do każdego ubioru. I choć niektórym osobom wydaje się, że nie można z nich wyczarować zbyt wiele, to wbrew pozorom rozpuszczone włosy pozwalają na wykonanie kilkunastu różnych fryzur. Jakich konkretniej? Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej! Możemy bowiem nimi manewrować zmieniając umiejscowienie przedziałka, robiąc fryzurę z warkoczem, związując jeden z kosmyków lub zaczesując włosy tak, aby uzyskać fryzurę z grzywką na boki. To jednak nie wszystko! W dzisiejszym wpisie mamy dla Was znacznie więcej! Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, w której przygotowaliśmy aż 14 inspiracji na fryzury z rozpuszczonymi włosami!

Upięcia rozpuszczonych włosów – galeria zdjęć z 14 inspiracjami

Rozpuszczone włosy w kolorze blond

Źródło

Długie ciemne rozpuszczone włosy

Źródło

Rozpuszczone blond włosy

Źródło

Prosta fryzura z rozpuszczonych włosów

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych włosów do ramion

Źródło

Proste fryzury z rozpuszczonych włosów

Źródło

Fryzura z długich rozpuszczonych włosów

Źródło

Fryzura z długich ciemnych rozpuszczonych włosów

Źródło

Jasne rozpuszczone włosy do ramion

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych długich włosów

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych jasnych włosów

Źródło

Krótkie rozpuszczone włosy

Źródło

Rozpuszczone włosy w ciemnym kolorze

Źródło

Ciemne rozpuszczone włosy do ramion

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi przedstawiamy inspiracje na fryzury bob z grzywką oraz prezentujemy pomysły na włosy w odcieniach szarości.