Bob z grzywką – fryzura modna i stylowa

Bob z grzywką to pomysł na fryzurę, która będzie modna, wygodna i efektowna jednocześnie. Jest to idealnie rozwiązanie dla osób, które lubią prostotę i nowoczesny wygląd, a przy tym chcą uzyskać stylizację pełną ekstrawagancji. Takie cięcie może odjąć wizualnie nawet kilka lat, zwłaszcza gdy dopasuje się je do kształtu twarzy i tekstury włosów, a dodatkowo można uzyskać z niego wiele różnych kompozycji. Jak więc widać, fryzura bob z grzywką ma wiele zalet, dlatego warto rozważyć ją podczas planowania metamorfozy wizerunku. Jak zatem dokładniej wygląda? Czym się charakteryzuje i komu pasuje najlepiej? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury!


W tym artykule znajdziesz:
1. Modne inspiracje na fryzurę bob z grzywką – 12 propozycji
2. Długie, półdługie i krótkie fryzury bob z grzywką – 12 inspiracji
3. Damskie fryzury bob z grzywką – 12 inspiracji i pomysłów


Modne inspiracje na fryzurę bob z grzywką – 12 propozycji

Modna w ostatnich latach fryzura bob z grzywką to cięcie, które odejmuje lat i wygląda niezwykle wyrafinowanie. Pasuje praktycznie do każdego typu urody, zarówno do kwadratowych, trójkątnych jak i okrągłych twarzy, a kluczem do sukcesu jest tutaj odpowiednia długość włosów. Powoduje to, że jest to fryzura nie tylko wygodna, ale i bardzo uniwersalna – wszak można nosić ją na długich i krótkich włosach, z prostą grzywką lub zaczesaną na boki. I choć długie włosy są trudniejsze w układaniu i codziennej pielęgnacji, to takie cięcie swoją efektownością na pewno zrekompensuje nam poświęcony czas! Co ważne, sama fryzura bob nie wymaga długotrwałej i skomplikowanej stylizacji, wystarczy jedynie prostownica i kilka kosmetyków wygładzających, aby uzyskać modny look w stylu lat 20! A jak takie fryzury wyglądają na zdjęciach? Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie 12 pomysłów na fryzury bob z grzywką!

Długie, półdługie i krótkie fryzury bob z grzywką – 12 inspiracji

Fryzura bob z grzywką to trend, który podbił serca sporej części hollywoodzkich gwiazd! Wykorzystała go między innymi Katy Perry, Naomi Campbell, Katie Holmes, Rihanna, czy Taylor Swift. To powoduje, że jest to fryzura coraz częściej wybierana przez kobiety na całym świecie, bez względu na wiek. Najpopularniejszą wersją tego cięcia jest fryzura z prostą grzywką i włosami obciętymi pod skosem, gdzie końcówki są podcięte dłużej z przodu i krócej z tyłu. I choć głównym założeniem boba z grzywką jest to, że ma to być krótka fryzura, to tak naprawdę może mieć różną długość. Najważniejszy jest bowiem dobór grzywki do kształtu twarzy. Ta prosta i gruba lepiej pasuje do owalnych twarzy, zaś lekka i pocieniowana do kwadratowej i okrągłej. Jeżeli jednak wolimy bardziej uniwersalne rozwiązanie, zawsze możemy postawić na grzywkę zaczesaną na bok, która jest uniwersalna i pasuje każdemu. A jak to wygląda w rzeczywistości? Jeżeli widzieliście już nasze wpisy, w których prezentujemy fryzury z włosami cieniowanymi do ramion oraz przedstawiamy fryzury z grzywką na boki, czas najwyższy przejść do dzisiejszych zdjęć! Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii, w której przygotowaliśmy dla Was aż 12 wspaniałych inspiracji na fryzury bob z grzywką!

Damskie fryzury bob z grzywką – 12 inspiracji i pomysłów

Krótka fryzura bob z grzywką z czarnych włosów

Źródło

Krótka fryzura bob z grzywką

Źródło

Fryzura bob z grzywką z ciemnych włosów

Źródło

Bob z grzywką z krótkich czarnych włosów

Źródło

Fryzura bob z grzywką z krótkich brązowych włosów

Źródło

Fryzura bob z grzywką z rudych włosów

Źródło

Fryzura bob z grzywką

Źródło

Fryzura bob z grzywką z blond włosów

Źródło

Fryzura bob z grzywką z jasnych włosów

Źródło

Blond włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Jasne włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Ciemne włosy fryzura bob z grzywką

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi wyjaśniamy dla kogo jest fryzura bombka oraz podsuwamy pomysły na włosy średniej długości.