Szare włosy w modnej odsłonie – 13 propozycji na fryzury

W ostatnich latach wróciła moda na naturalność, a wraz z nią coraz popularniejsze stają się szare włosy, które mają przypominać siwiznę. Trend ten jest kultywowany przez kobiety na całym świecie, bez względu na wiek, typ urody i długość kosmyków. Jest to bowiem rozwiązanie łączące w sobie uniwersalność z efektownością, a to dlatego, że fryzury w takiej kolorystyce mogą przyjmować przeróżne odcienie – od niemal białych aż po ciemną szarość. Jak więc wyglądają? Komu pasują włosy w odcieniach szarości i kiedy warto je wybrać? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury i przejrzenia naszych inspiracji!


W tym artykule znajdziesz:
1. Pomysły na fryzury z włosami w odcieniach szarości – 13 inspiracji
2. Inspiracje na szare włosy – 13 modnych propozycji
3. Fryzury z szarych włosów – galeria zdjęć z 13 inspiracjami


Pomysły na fryzury z włosami w odcieniach szarości – 13 inspiracji

W ostatnim czasie niezwykle popularnym trendem stały się włosy w odcieniach szarości, a przecież jeszcze do niedawna siwizna była uznawana za postęp czasu i oznakę starości. Jak więc to możliwe? Wszystko za sprawą światowych wybiegów mody oraz branżowych czasopism, które skutecznie promują naturalność, wszak siwiejące włosy nie są niczym nadzwyczajnym i dotkną praktycznie każdego z nas. Mimo to, trzeba pamiętać, że szare włosy nie każdemu mogą pasować. Taki odcień sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób o chłodnym kolorycie cery oraz oprawie oczu. Oznacza to, że kobiety o cieplejszej urodzie mogą wyglądać w towarzystwie takiego koloru niekorzystnie, ale nic straconego! Kosmyki w takiej kolorystyce mogą przyjmować bardzo różne odcienie, dlatego z pewnością każdy z najdzie coś dla siebie! Jakie zatem fryzury z szarych włosów możemy uzyskać? Jest ich naprawdę sporo, a część z nich pokażemy w dzisiejszej galerii!

Inspiracje na szare włosy – 13 modnych propozycji

Szare włosy robią furorę wśród trendów koloryzacyjnych na całym świecie! Takie fryzury stały się niezwykle popularne nie tylko wśród kobiet, ale i… mężczyzn! Pamiętajmy jednak, że nie do każdego pasują i warto wcześniej podejrzeć jakie dokładniej mamy możliwości. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które lubią bawić się swoim wizerunkiem i które nie boją się zmian. Jeżeli więc widzieliście już nasze inspiracje na włosy średniej długości oraz zapoznaliście się z naszymi propozycjami na najmodniejsze włosy do ramion, czas przejść do fryzur z szarych włosów! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć!

Fryzury z szarych włosów – galeria zdjęć z 13 inspiracjami

Inspiracje na szare włosy

Źródło

Szare włosy inspiracje

Źródło

Krótkie szare włosy

Źródło

Inspiracje na krótkie szare włosy

Źródło

Podcięte szare włosy

Źródło

Pomysł na szare włosy

Źródło

Cieniowane szare włosy

Źródło

Spięte szare włosy

Źródło

Pasemka z szarymi włosami

Źródło

Inspiracje na ciemnoszare włosy

Źródło

Długie ciemnoszare włosy

Źródło

Kręcone ciemnoszare włosy

Źródło

Szare włosy z warkoczem

Źródło