Inspiracje upięcia z włosów średniej długości – 15 propozycji na modne stylizacje

Włosy średniej długości są wygodne, modne i efektowne jednocześnie, a do tego umożliwiają dopasowanie fryzury do danego typu urody. Jest to jedna z najczęściej wybieranych długości, która wyróżnia się sporą uniwersalnością, dzięki czemu stylizacje z nich można z powodzeniem dobrać do każdego kształtu twarzy. Wobec tego, włosy średniej długości sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas eleganckich uroczystości, kiedy to musimy dobrać fryzurę do galowej kreacji. Jakie więc upięcia z nich są najmodniejsze? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury oraz zapoznania się z przygotowanymi przez nas inspiracjami na fryzury z włosów średniej długości!


W tym artykule znajdziesz:
1. Pomysły na fryzury z włosami średniej długości
2. Inspiracje na włosy średniej długości – 15 najmodniejszych pomysłów
3. Modne fryzury średniej długości – galeria zdjęć z 15 propozycjami


Pomysły na fryzury z włosami średniej długości

Włosy średniej długości to propozycja w sam raz dla osób, które szukają rozwiązań uniwersalnych, prostych i nowoczesnych jednocześnie. Ich największą zaletą jest możliwość dopasowania do każdego typu urody, dzięki czemu mogą z nich korzystać zarówno kobiety o twarzy okrągłej, trójkątnej, jak i kwadratowej. W każdej z tych sytuacji fryzury z włosów do ramion podkreślą i wymodelują ich rysy, a dodatkowo nadadzą seksapilu i uroku. Tutaj warto jednak zaznaczyć, że bardzo duże znaczenie będzie miało wykonane upięcie, ponieważ daną stylizację powinno dobrać się do kształtu twarzy. Przykładowo, fryzury z grzywką na boki sprawdzą się w przypadku kobiet z okrągłymi rysami, u których wysmuklą i wydłużą twarz, natomiast te ze szczuplejszymi rysami mogą postawić na fryzury z warkoczami. W obu tych przypadkach uzyska się wygodną, modną i efektowną stylizację, wszak włosy do ramion to trend, który jest kultywowany przez kobiety na całym świecie, bez względu na porę roku. Dodatkowo, upięcia z takiej długości kosmyków pasują do każdego kształtu twarzy i świetnie łączą się zarówno z lekkimi kreacjami na lato i wiosnę, jak i cieplejszymi na jesień czy zimę.

Inspiracje na włosy średniej długości – 15 najmodniejszych pomysłów

Gdy budzimy się wczesnym rankiem, a przed nami masa obowiązków, nie zawsze jest czas na dopracowanie makijażu oraz ułożenie fryzury, tak jakbyśmy tego chcieli. Po nocy włosy niezwykle trudno doprowadzić do porządku, szczególnie gdy są dłuższe i gęste. Jest jednak na to sposób! Świetnym wyborem jest ich skrócenie do średniej długości, czyli jednego z najmodniejszych trendów w tym roku! Te znacznie łatwiej ułożyć, a samo modelowanie nie wymaga od nas aż takiej ilości czasu, jak długie włosy. Możemy związać je gumką, zaczesać lub delikatnie upiąć, i voilà – prosta i szybka fryzura gotowa! W każdej z tych propozycji uzyskamy modną fryzurę z włosami średniej długości, które nie tylko wyglądają niezwykle kobieco, ale i seksownie! Chcecie się przekonać? Jeżeli widzieliście już nasze poprzednie wpisy w których wyjaśniamy czy prostowanie i suszenie niszczy włosy oraz opisujemy dlaczego zimą włosy wypadają częściej, czas przejść do dzisiejszej dawki inspiracji! Przed Wami 15 najmodniejszych fryzur z średniej długości włosami!

Modne fryzury średniej długości – galeria zdjęć z 15 propozycjami

Ciemne włosy średniej długości

Źródło

Ciemne włosy do ramion

Źródło

Czarne włosy średniej długości

Źródło

Prosta fryzura do ramion

Źródło

Blond włosy do ramion

Źródło

Blond włosy średniej długości

Źródło

Farbowane włosy do ramion

Źródło

Modne włosy do ramion

Źródło

Kolorowe włosy do ramion

Źródło

Białe włosy średniej długości

Źródło

Brązowe włosy średniej długości

Źródło

Ciemnobrązowe włosy do ramion

Źródło

Proste czarne włosy do ramion

Źródło

Włosy do ramion z kolorowymi pasemkami

Źródło

Proste blond włosy średniej długości

Źródło