Dawniej własny portret posiadali przede wszystkim monarchowie, szlachta oraz oligarchowie. Dziś zamówić go może sobie każdy. Artyści dla wielu klientów mogą wykonać portret ze zdjęcia.


W tym artykule znajdziesz:
1. Portret ze zdjęcia – prezent, który zrobi wrażenie
2. Drewniany portret ze zdjęcia – jakie ma zalety?


Portret ze zdjęcia – prezent, który zrobi wrażenie

Obrazy malowane czy grawerowane kojarzą się przede wszystkim z galeriami sztuki. Dziś jednak mogą znaleźć się również w Twoim domu, jeżeli zdecydujesz się zamówić portret ze zdjęcia wykonany w drewnie. Jest to oryginalny pomysł na prezent, który znakomicie sprawdzi się w przypadku rocznicy ślubu, ważnego jubileuszu czy w ramach podziękowania. Wystarczy artyście przedstawić konkretne zdjęcie, a na jego podstawie jest w stanie wykonać podobizny ze zdjęcia. Będzie to na pewno indywidualny podarunek, który zrobi wrażenie na bliskiej osobie.

Drewniany portret ze zdjęcia wygląda bardzo realistycznie, oddaje wiele szczegółów, dlatego oglądało się będzie go równie dobrze jak cyfrową fotografię. Z pewnością wywoła same pozytywne emocje i zapewni przepiękną, osobistą dekorację we wnętrzu.

Nowoczesna technika druku, jaką jest laser umożliwia wyżłobienie w drewnie tak niesamowitych obrazów. Za pomocą specjalnego urządzenia artysta będzie w stanie wykonać portret na drewnie.

Drewniany portret ze zdjęcia – jakie ma zalety?

Dlaczego drewniane portrety ze zdjęcia cieszą się obecnie coraz większą popularnością? Ponieważ są fantastycznym, oryginalnym pomysłem na prezent, czymś innowacyjnym. Stanowią połączenie prawdziwej sztuki z trwałością i estetyką, a w dodatku są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Drewniany portret wykonuje się bardzo szybko, a sam efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania zamawiającego. Jest to produkt pod wieloma względami oryginalny, ale i uniwersalny, ponieważ można zamówić go i dla siebie, i dla bliskiej osoby. Praktycznie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ drewno jest materiałem pasującym zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Zamawiając portret ze zdjęcia zapewniasz sobie efektowny prezent, który na każdym zrobi wrażenie. Wygląda bardzo realistycznie i do złudzenia przypomina to, co było widoczne na oryginalnym zdjęciu. Produkt jest także odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, ze względu na zastosowane zabezpieczenia. Nie blaknie, nie pęka, przez lata będzie prezentował się w trwały, nienaruszony sposób.

Jeżeli zdecydujesz się zamówić obraz ze zdjęcia, z pewnością nie pożałujesz takiej inwestycji, ponieważ spodoba się każdemu. Unikalny pomysł na prezent gotowy.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii lifestyle, w której między innymi wyjaśniamy co oznacza pożar, dym i ogień we śnie oraz przedstawiamy 4 zachowania, które prowadzą do rozstania w związku.