Jak ukryć odcisk majtek pod sukienką?

Nawet najlepiej dobrana kreacja może wyglądać nieatrakcyjne z powodu źle dobranych dodatków. Prawdziwą zmorą kobiet, szczególnie w trakcie cieplejszych miesięcy jest odciskająca pod sukienką lub obcisłymi jeansami bielizna. Jak więc tego uniknąć? Co zrobić, aby ukryć odcisk majtek pod sukienką? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu, w którym przedstawimy Wam kilka użytecznych trików! Zapraszamy do lektury!


W tym artykule znajdziesz:
1. Jak poradzić sobie z odciskiem majtek pod sukienką?
2. Jak ukryć widoczną bieliznę pod sukienką?


Jak poradzić sobie z odciskiem majtek pod sukienką?

Aby uniknąć odcisku majtek pod sukienką, najważniejszy jest dobór ich odpowiedniej wielkości. W tym wypadku bardzo dobrym wyborem będzie bielizna bezszwowa, która zazwyczaj zamiast pojedynczej gumki wszytej na górze jest wykonana z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do ciała. Świetnym pomysłem jest także wybór bielizny koronkowej, w której została użyta elastyczna koronka, pozwalająca na dokładniejsze dopasowanie do sylwetki. Alternatywą dla tych propozycji jest bielizna korygująca, która za sprawą wyższego stanu dodatkowo wyszczupli ciało, a jej odpowiednie dopasowanie sprawi, że odcięcie pomiędzy bielizną a ciałem będzie niewidoczne. Warto również zaznaczyć, że wybierając rozmiar bielizny dopasowany do naszego działa nie będziemy mieć problemu z tym, że bielizna będzie się „wrzynała”.

Jak poradzić sobie z odciskiem majtek pod sukienką?

Jak ukryć widoczną bieliznę pod sukienką?

Jeżeli nie przepadamy za klasyczną bielizną lub chcemy wyglądać jeszcze bardziej kobieco, możemy postawić na popularne w ostatnich latach body, które jest zapinane w kroczu. Jest to rodzaj bielizny, którego zadaniem jest wysmuklenie sylwetki, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem, nie tylko w celu noszenia do obcisłej sukienki. W tym wypadku najlepszym wyborem będzie model z wbudowanym stanikiem i regulowanymi ramiączkami, w którym zastosowano miseczki typu balconette. Musimy jednak pamiętać, aby dobór taki bielizny skonsultować z brafitterką, która doradzi jaką wielkość miseczki wybrać oraz podpowie, jaka szerokość ramiączek będzie dla nas najodpowiedniejsza.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii moda, w której między innymi podpowiadamy do czego nosić tunikę oraz wyjaśniamy różnicę między slow fashion i fast fashion.