Od lipca tego roku, w warszawskim Centrum Medycznym Vita Nutrition Clinic można korzystać również z zabiegów medycyny estetycznej, oferowanych przez klinikę Derma Instytut. To wszystko za sprawą nowej współpracy, która została zawarta pomiędzy firmami.Centrum Medyczne Vita Nutrition Clinic, oferuje szeroki wachlarz usług medycznych i dietetycznych. Myślą przewodnią placówki jest profilaktyka chorób dietozależnych oraz troska o zdrowy styl życia i świetne samopoczucie pacjentów.

Derma Instytut to klinika medycyny estetycznej, pierwotnie zlokalizowana we Wrocławiu, której założycielem jest Marcin Janusek – ceniony wśród klientów i klientek specjalista od medycyny estetycznej.

Dzięki współpracy zawartej między markami, w Centrum będzie można skorzystać nie tylko z kroplówek witaminowych i porad dietetycznych, ale również z licznych usług kosmetologicznych, oraz z zabiegów zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Centrum będzie promowało wizję holistycznego podejścia do własnego zdrowia i wyglądu.

„Zdrowie i uroda to obszary, które przenikają się wzajemnie, dlatego w naszym Centrum chcemy działać jak najbardziej kompleksowo. Myślę, że usługi, które oferuje każda z naszych placówek komplementarnie się uzupełniają, dlatego liczę na piękne wyniki tej współpracy, a przede wszystkim jeszcze więcej zadowolenia na twarzach naszych pacjentów.” – powiedział Marcin Koper, założyciel Vita Nutrition Clinic.„Dla wielu naszych klientów z Warszawy, nowa lokalizacja jest wspaniałą wiadomością, ponieważ teraz będą mogli odwiedzać Dermę w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Podjęta współpraca cieszy podwójnie, bo łączymy się z marką, której wizja jest zbieżna z naszą – a jest nią holistyczne podejście do klienta oraz dbanie o jego indywidualne potrzeby” – dodał Marcin Janusek, współwłaściciel Derma Instytut.

Vita Nutrition Clinic – o centrum:

Vita Nutrition Clinic to popularne miejsce na mapie Warszawy, specjalizujące się w szeroko pojętych usługach dietetycznych i medycznych. Placówka oferuje kompleksowe porady dla osób chcących zgłębić tajniki zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, jak i dla tych borykających się z chorobami dietozależnymi i nadwagą. Wykwalifikowany zespół Vita Nutrition Clinic zadba o pacjenta na każdym etapie procesu – od wykonania badań diagnostycznych, poprzez konsultacje dietetyczne i medyczne, aż do podjęcia odpowiednich działań – rozpisania diety, treningu czy suplementacji. Centrum oferuje szeroką gamę kroplówek witaminowych, które są najszybszą metodą na wzmocnienie organizmu i poprawę samopoczucia. Wszystkie metody i środki stosowane w Vita Nutrition Clinic dobierane są na podstawie szczegółowych badań oraz do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Więcej informacji o Vita Nutrition Clinic dostępnych jest na stronie internetowej:

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii zdrowie, w której między innymi wyjaśniamy czym są neutrofile oraz co to jest endometrioza i jak ją leczyć.