Poznaj ofertę sklepu Hanami przeznaczoną dla salonów kosmetycznych wykonujących zabiegi makijażu permanentnego. Nasze pigmenty wykorzystujące technologię NOVOXX® gwarantują najlepsze efekty wśród dostępnych produktów tego typu na rynku. Idealnie dobrany skład i gęstość zapewniają naszym barwnikom niebywałą trwałość i stabilność, co przekłada się na piękny długotrwały efekt makijażu. Przekonaj się sama, dlaczego nasze produkty polecane są przez tak wielu specjalistów z branży.


W tym artykule znajdziesz:
1. Pigmenty do microbladingu – komfort pracy i wspaniały efekt
2. Barwniki do makijażu permanentnego Hanami – zachwycający efekt pigmentacji


Pigmenty do microbladingu – komfort pracy i wspaniały efekt

Manualna technika makijażu permanentnego brwi wymaga, aby barwniki do mikrobladingu były najwyższej jakości. Tylko wtedy linergistka może uzyskać pożądany efekt, oraz zachować pełny komfort pracy. Nasze tusze są całkowicie bezpieczne dla skóry oraz nie powodując po zabiegu żadnych reakcji alergicznych. Zawdzięczają to technologii NOVOXX®, która posiada innowacyjny skład oparty na naturalnych składnikach mineralnych. Nasze pigmenty do mikrobladingu są dzięki temu w pełni biokompatybilne z organizmem i nie są traktowane jako ciało obce.

Twoje klientki będą zachwycone efektem naturalnych i pełnych brwi. Szeroka oferta kolorystyczna pozwoli Ci odpowiednio dobrać barwnik pod kolor oczu i włosów, dla jeszcze lepszego efektu. Znajdziesz u nas bardzo dużo popularnych odcieni skomponowanych bardzo dokładnie przez specjalistów. Brown Black, Golden Brown, Maranti, Sepia – każdy znajdzie coś dla siebie.

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami – zachwycający efekt pigmentacji

W naszej pełnej ofercie znajdziesz tusze do wykonywania pigmentacji brwi, ust, powiek i skóry głowy. Zapewniają one naturalnie prezentujące się podkreślenie cechujące  się dużą głębią i mocnym nasyceniem barw. Wybierając nasze barwniki, zapewnisz w swoim salonie usługi na najwyższym poziomie, oferując swoim klientkom wyrazisty i długo utrzymujący się efekt.

Pigmenty do makijażu Hanami to gwarancja bezpieczeństwa. Produkowane są w odpowiednich sterylnych warunkach z zachowaniem wszelkich norm i regulacji, bez dodatków mogących mieć negatywny wpływ na skórę. Wszystko to zostaje dokładnie sprawdzane w profesjonalnych niemieckich laboratoriach. Korzystamy z najnowszych technologii, abyś mogła prowadzić swój salon urody całkowicie bezpiecznie, oferując usługi najwyższej jakości. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem. Posiadamy  maszyny, pigmenty i akcesoria niezbędne do wykonania makijażu permanentnego. Zapraszamy – Hanami Pigments.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi wyjaśniamy jak zrobić smokey eyes oraz przedstawiamy inspiracje na makijaż dla Panny Młodej.