Fryzury z opaskami do włosów – jak nosić opaskę do włosów?

Fryzury z opaską to absolutny hit ostatnich lat, który niczym bumerang powraca na światowe wybiegi modowe! Są to upięcia, które wyglądają bardzo modnie i spektakularnie, a oprócz tego sprawdzą się na każdą okazję! Dodatkowo, można je wykonać zaledwie w kilka chwil, dzięki czemu są idealnym wyborem w formie fryzur do pracy! Jak więc je wykonać i do jakich włosów pasują najbardziej? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury!


W tym artykule znajdziesz:
1. Fryzury z opaską materiałową – do jakich włosów pasują?
2. Fryzura z opaską – komu pasuje?
3. Fryzury z opaską – krótkie, półdługie i długie włosy
4. Pomysły na fryzury z opaską – galeria zdjęć


Fryzury z opaską materiałową – do jakich włosów pasują?

Fryzury z opaską najczęściej nosi się przy włosach prostych i falowanych, jednak świetnie wyglądają także w połączeniu z kucykiem lub kokiem! Długość w tym wypadku nie ma znaczenia, wszak można ich użyć zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Co więcej, można nosić je nie tylko w ciągu dnia, ale również wieczorami, a to wszystko za sprawdzą wysokiej uniwersalności. W dodatku są to idealne upięcia dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na układanie włosów. Wystarczy związać je materiałową opaską, aby dosłownie w kilka chwil odmienić look, uzyskując modną fryzurę z rozpuszczonych włosów lub fryzurę z kręconych włosów!

Fryzura z opaską – komu pasuje?

Fryzury z opaskami pasują praktycznie każdemu, ale warto wiedzieć, że opaskę powinno się dobrać do danej okacji. W ciągu dnia najlepiej sprawdzą się proste, klasyczne modele, wieczorem lepszym wyborem będą nieco bardziej zdobione, w intensywniejszych barwach, zaś w przypadku wystawnych wydarzeń najlepiej wybrać elegancką opaskę w ciemniejszych tonach. Co ważne, znane sieciówki mają w swojej ofercie tak dużo modeli, że niezależnie od kształtu twarzy czy rodzaju włosów, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Fryzury z opaską – krótkie, półdługie i długie włosy

Fryzury z opaską sprawdzą się w przypadku włosów krótkich, półdługich oraz długich. Takie upięcia są lekkie, a oprócz tego dodają charakteru i umożliwiają okiełznanie niesfornych kosmyków, które niekiedy ciężko ułożyć. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku krótkich włosów, lepiej sprawdzą się cienkie modele opasek, czyli przykładowo te z niewielkich tasiemek, zaś panie z dłuższymi i gęstszymi włosami powinny postawić na opaski szerokie, które w ostatnim czasie cieszą się szczególną popularnością. A jak to wygląda w rzeczywistości? Jeżeli widzieliście już nasze pomysły na fryzury bob z grzywką, czas najwyższy przejść do dzisiejszej galerii! Sprawdźcie 13 pomysłów na fryzury z opaską!

Pomysły na fryzury z opaską – galeria zdjęć

Krótkie włosy z opaską

Źródło

Inspiracje na fryzury z opaską

Źródło

Rozpuszczone włosy z opaską

Źródło

Ciemne krótkie włosy z opaską

Źródło

Blond włosy z opaską

Źródło

Długie blond włosy z opaską

Źródło

Ciemne włosy z opaską

Źródło

Długie włosy z opaską

Źródło

Włosy z kokiem i opaską

Źródło

Pomysły na fryzury z opaską

Źródło

Półdługie włosy z opaską

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych włosów z opaską

Źródło

Fryzura z opaską

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi podpowiadamy jak skutecznie usztywnić włosy oraz podsuwamy inspiracje na włosy średniej długości.